CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Gümüşhane Baskılı Pasta Kutusu

Gümüşhane Baskılı Pasta Kutuları | Gümüşhane Pasta Kutusu | Gümüşhane Pasta Kutusu Fiyatları | Gümüşhane Baskısız Pasta Kutusu | Gümüşhane Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Gümüşhane Pasta Kutusu Baskılı | Gümüşhane Pasta Kutusu Siparişi | Gümüşhane Baskılı Kutu | Gümüşhane Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Gümüşhane pasta kutusu, gümüşhane baklava kutusu, gümüşhane pizza kutusu, gümüşhane lahmacun kutusu, gümüşhane pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Gümüşhane baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Gümüşhane baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Gümüşhane baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı gümüşhane pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Gümüşhane baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Gümüşhane Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Gümüşhane baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için gümüşhane pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel gümüşhane pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gümüşhane baskılı pasta kutusu, gümüşhane baskılı pasta kutusu fiyatları, gümüşhane pasta kutuları, gümüşhane pasta kutusu fiyatları, gümüşhane pasta kutusu imalatı, gümüşhane baskılı pasta kutusu ve fiyatı, gümüşhane ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner