CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Gümüşhane Baskılı Pizza Kutusu

Gümüşhane Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Gümüşhane Pizza Kutuları | Gümüşhane Pizza Kutusu Fiyatları | Gümüşhane Pizza Kutusu | Gümüşhane Pizza Kutusu İmalat | Gümüşhane Pizza Kutusu Ölçüleri | Gümüşhane Pizza Kutusu Fiyatları | Gümüşhane Baskısız Pizza Kutusu | Gümüşhane Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, gümüşhane baklava kutusu, gümüşhane lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Gümüşhane baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Gümüşhane baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Gümüşhane baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Gümüşhane baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Gümüşhane baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Gümüşhane pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Gümüşhane pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Gümüşhane askılı pizza kutusu fiyatları ile gümüşhane pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Gümüşhane baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla gümüşhane baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gümüşhane baskılı pizza kutusu, gümüşhane pizza kutuları, gümüşhane basklı kutular, gümüşhane baskılı pizza kutusu fiyatları, gümüşhane pizza kutusu fiyatları, gümüşhane pizza kutusu imalatı, gümüşhane pizza kutusu, gümüşhane baskılı pizza kutusu satışı, gümüşhane baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner