Gümüşhane Chromolux Etiket

Gümüşhane Chromolux Etiket | Gümüşhane Chromolux Etiket Nedir | Gümüşhane Chromolux Etiket Fiyatları | Gümüşhane Chromolux Etiket Baskı | Gümüşhane Kromolüks Etiket | Gümüşhane Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Gümüşhane Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Gümüşhane chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Gümüşhane chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan gümüşhane chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan gümüşhane kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı gümüşhane chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Gümüşhane chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Gümüşhane chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve gümüşhane kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Gümüşhane choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Gümüşhane choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel gümüşhane etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gümüşhane etiket, gümüşhane etiket fiyatları, gümüşhane barkod etiket fiyatları, gümüşhane baskılı etiket fiyatları, gümüşhane barkod, gümüşhane rulo etiket fiyatları, gümüşhane barkod fiyatları, gümüşhane rulo etiket, gümüşhane yapışkanlı etiket, gümüşhane barkod sistemi, gümüşhane barkod okuyucu, gümüşhane barkod okuyucu fiyatları, gümüşhane koli etiketi, gümüşhane tekstil etiketi, gümüşhane saten etiket, gümüşhane metal etiket, gümüşhane mat pp etiket, gümüşhane mat pe etiket, gümüşhane etiket baskı, gümüşhane mat polietilen etiket, gümüşhane lazer etiket, gümüşhane boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner