Gümüşhane Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Gümüşhane | Gümüşhane Mini Diş Seti | Gümüşhane Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Gümüşhane | Traş Seti | Gümüşhane Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Balıkesir

kutulu buklet tras seti

Gümüşhane otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri gümüşhane ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  gümüşhane otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Gümüşhane otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Gümüşhane otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti gümüşhane  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları gümüşhane ve gümüşhane  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gümüşhane traş seti, traş seti fiyatları gümüşhane , gümüşhane buklet traş seti, otel traş setleri gümüşhane , kutulu traş setleri, gümüşhane otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri gümüşhane , kutulu buklet traş seti gümüşhane .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner