Gümüşhane Polietilen Opak Etiket

Gümüşhane Polietilen Opak Etiket | Gümüşhane Opak Pe Polietilen Etiket | Gümüşhane Opak Polietilen Etiket | Gümüşhane Opak Etiket | Gümüşhane Opak Etiket Fiyatları | Gümüşhane Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Gümüşhane

polietilen opak etiket

Gümüşhane Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Gümüşhane opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Gümüşhane opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta gümüşhane opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir gümüşhane etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Gümüşhane opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Gümüşhane polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız gümüşhane barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Gümüşhane polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve gümüşhane opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gümüşhane polietilen etiket, gümüşhane polietilen opak etiket, gümüşhane opak etiket fiyatları, gümüşhane opak etiket, gümüşhane opak polietilen (pe) etiket, gümüşhane sembol etiket, gümüşhane polietilen pe etiket, gümüşhane opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner