Gümüşhane PP Opak Etiket

Gümüşhane Pp Opak Etiket | Gümüşhane Pp Opak Etiket Nedir | Gümüşhane Opak Polipropilen Etiket | Gümüşhane Opak Polipropilen Opak Pp Etiket | Gümüşhane Pp Opak Barkod Etiketleri | Gümüşhane Opak Etiket Fiyatları | Gümüşhane Opak Etiket Baskı

pp opak etiket

Gümüşhane pp opak etiketler poliprobilen malzemeden üretilmektedir. Sudan ve nemden etkilenmez. Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Fazla zorlanmadığı ve esnemediği müddetçe yırtılma olasılığı yoktur. Darbe sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı olan opak etiketler ribon baskı ile elde edilmektedir. Gümüşhane pp opak barkod etiketleri kozmetik ve kimya sektörlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Gümüşhane opak polipropilen opak pp etiket kimyasal etkileşimlere karşı bile oldukça dayanıklıdır. 

Pp opak etiket nedir ? sert bir malzemeden üretilen bir etiket türüdür. Isıya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Gümüşhane pp opak etiket yüzeyi mattır. Ribon baskı için uygun etiket hammaddesidir. Esnemez  ve kolay kolay yırtılmaz. Ürünlerinizi etiketlemek için kullanabileceğiniz gümüşhane etiket türleri arasındadır.

 

Örnekler:

Opak polipropilen etiket dayanıklı malzemeden üretilmiş plastik bazlı piyasada oldukça fazla ilgi gören etiketler arasında yer almaktadır. Gümüşhane opak etiket ortam koşullarına karşı dirençlidir. Su ve nemle temas ettiğinde yapısı bozulmaz. Isı ve ışıktan etkilenmez. Belirli bir ölçüye kadar zorlama ile yırtılmamaktadır. Gümüşhane pp opak etiket üst yüzeyi ve yapışkanlı kısmı parlak beyaz renklidir. İsteğinize göre baskılı üretim de yapılabilmektedir. Gümüşhane opak etiket baskı üzerine alınan baskının kalitesi oldukça iyidir. Gümüşhane pp opak barkod etiketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gümüşhane opak baskı nedir, gümüşhane pp opak nedir, gümüşhane pp etiket, gümüşhane pp etiket baskı, gümüşhane opak etiket baskı, gümüşhane opak etiket fiyatları, gümüşhane opak polipropilen etiket, gümüşhane opak etiket nedir, gümüşhane polipropilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner