Gümüşhane Silvermat Etiket

Gümüşhane Silvermat Etiket | Gümüşhane Silvermat Etiket Fiyatları | Gümüşhane Silvermat Etiket Özellikleri | Gümüşhane Silvermat Etiket Yazıcı | Gümüşhane Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Gümüşhane Silver Mat Etiket | Gümüşhane Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Gümüşhane silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir gümüşhane etiket türüdür. Genellikle kitap ve gümüşhane barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Gümüşhane silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun gümüşhane etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan gümüşhane silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Gümüşhane silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Gümüşhane silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Gümüşhane silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Gümüşhane silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Gümüşhane silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Gümüşhane etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Gümüşhane silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gümüşhane silvermat etiket, gümüşhane termal etiket, gümüşhane silver mat etiketler, gümüşhane mat etiketler, gümüşhane silver mat etiket fiyatları, gümüşhane etiket fiyatları, gümüşhane şeffaf etiket fiyatları, gümüşhane silver mat barkod etiketi, gümüşhane barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner