Gümüşhane Güvenlik Etiketi

Gümüşhane Güvenlik Etiketi | Gümüşhane Garanti Etiketi | Gümüşhane Güvenlik Etiketleri | Gümüşhane Etiket | Gümüşhane Alarm Etiketi | Gümüşhane Güvenlik Etiketi Fiyat | Gümüşhane Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Gümüşhane garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan gümüşhane güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya gümüşhane kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan gümüşhane güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi gümüşhane olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket gümüşhane kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Gümüşhane güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel gümüşhane güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gümüşhane garanti etiketi, gümüşhane güvenlik etiketi, gümüşhane etiket, gümüşhane kırılgan etiket fiyatları, gümüşhane termal etiket, eko etiket gümüşhane , gümüşhane güvenlik etiket fiyatları, gümüşhane emniyet etiketi, gümüşhane garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi gümüşhane.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner