Gümüşhane Mat Polipropilen Etiket

Gümüşhane Mat Polipropilen Etiket | Gümüşhane Pp Etiket | Gümüşhane Mat Etiket | Gümüşhane Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Gümüşhane Polipropilen Ürünler | Gümüşhane Sembol Barkod Etiket | Gümüşhane Mat Pp Etiket | Gümüşhane Barkod Sistemleri | Gümüşhane Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Gümüşhane mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Gümüşhane polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Gümüşhane pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Gümüşhane mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Gümüşhane at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Gümüşhane mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Gümüşhane mat pp etiket gümüşhane opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gümüşhane mat etiket, gümüşhane opak pp, gümüşhane mat ppgümüşhane boş etiket, gümüşhane termal etiket fiyatları, gümüşhane şeffaf pp, gümüşhane mat polipropilen, gümüşhane etiket, etiket gümüşhane, ribon gümüşhane, karekod okuyucu gümüşhane, polipropilen, gümüşhane polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner