Gümüşhane Eko Termal Etiket

Gümüşhane Eko Termal Etiket | Gümüşhane Eko Termal Etiket Fiyatları | Gümüşhane Eko Termal Kağıt | Gümüşhane Termal Etiketler | Gümüşhane Eco Termal Etiket Nedir | Gümüşhane Top Termal Etiket | Gümüşhane Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Gümüşhane eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Gümüşhane eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için gümüşhane etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu gümüşhane etiket en gümüşhane ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Gümüşhane eko termal etiket fiyatları ve gümüşhane eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan gümüşhane eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Gümüşhane eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Gümüşhane termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Gümüşhane ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Gümüşhane etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gümüşhane termal etiket, gümüşhane etiket gümüşhane, gümüşhane boş etiketgümüşhane eco etiket, gümüşhane etiket fiyatları, gümüşhane eko termal etiket, gümüşhane etiket, gümüşhane eco termal etiket fiyatları, gümüşhane sıra numarası etiketi, gümüşhane ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner