Gümüşhane Fastyre Etiket

Gümüşhane Fastyre Etiket | Gümüşhane Sembol Barkod Etiket | Etiket Gümüşhane | Gümüşhane Etiket Fiyatları | Gümüşhane Fastyre Etiket Fiyat | Gümüşhane Fastyre Etiket Nedir

fastyre etiket

Gümüşhane fastyre etiket kuşe kaplı, yüzeyi metalik gri ile boyanmış, ribon baskı ile üretilen etikettir. Yapışkan özelliği oldukça etkilidir. Genellikle tekstil firmalarının gümüşhane kartela etiketi olarak kullanılmaktadır. Piyasada lastik etiketi veya çuval etiketi olarak da adlandırılır. Firmanıza özel baskılı veya baskısız gümüşhane fastyre etiketi üretimi yapılmaktadır. Kuvvetli yapışma özelliğinden dolayı pürüzlü yüzeylere bile gayet sağlam bir şekilde yapışmaktadırlar.

Gümüşhane kağıt bazlı etiket grubunun bir üyesi olan Gümüşhane astyre Etiket, kağıt bazlı etiketler ile aynı özelliğe sahiptir. Zorlanmaları durumunda yırtılma özelliği vardır. Gümüşhane fastyre etiketin diğer kağıt bazlı etiketler ile arasındaki fark ise, zemininde özel bir yapışkanın bulunması ve bozuk, engebeli yüzeylere bile sıkı sıkıya yapışmasıdır. Özel yapışkanın bulunduğu tarafı metalik gri ile boyanmış olup, üst tarafı vellum ya da kuşe kağıt ile kaplanmaktadır.

 

 

 

Örnekler:

Fastyre kağıt bazlı bir etiket çeşidi olduğundan dolayı wax ribbon aracılığıyla termal transfer yöntemiyle gümüşhane baskı alınmaktadır. Fastyre etiket, bazı sektör tarafından çuval  ya da lastik etiketi olarak da bilinmektedir. Bunun sebebi de pürüzsüz olmayan yüzeylere kolaylıkla yapıştığından dolayı ağırlıklı olarak bu sektörler tarafından tercih edilmesinden kaynaklanmaktadır. Fastyre etiket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gümüşhane fastyre etiket, gümüşhane etiket baskı, gümüşhane boş etiket, gümüşhane termal etiket, Gümüşhane etiketçi, gümüşhane boş etiket, ucuz etiket gümüşhane, gümüşhane fastyre etiket fiyatları, gümüşhane ribon baskı, gümüşhane kartela etiket, gümüşhane çuval etiket, gümüşhane kuşe kaplı etiket, gümüşhane lastik etiketi.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner