CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Gümüşhane Baskılı Pide Kutusu

Gümüşhane Baskılı Pide Kutusu | Gümüşhane Pide Kutusu Fiyatları |Gümüşhane Pide Kutusu  |Gümüşhane Pide Kutusu Ölçüleri | Gümüşhane Pide Kutusu İmalatı | Gümüşhane Hazır Pide Kutusu | Gümüşhane Pide Ve Lahmacun Kutusu | Gümüşhane Pide Kutuları | Gümüşhane Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, gümüşhane baklava kutusu, pizza kutusu,gümüşhane lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Gümüşhane baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Gümüşhane baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Gümüşhane baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Gümüşhane baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Gümüşhane pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı gümüşhane pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Gümüşhane baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Gümüşhane pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Gümüşhane baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için gümüşhane pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel gümüşhane pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gümüşhane baskılı pide kutusu, gümüşhane pide kutusu fiyatları, gümüşhane pide kutusu imalatı, gümüşhane pide kutusu , gümüşhane baskılı pide kutusu fiyatları, gümüşhane baskılı ambalajlar, gümüşhane pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner