Gümüşhane Lamine Termal Etiket

Gümüşhane Lamine Termal Etiket | Gümüşhane Lamine Termal Etiket Fiyatları | Gümüşhane Lamine Termal Etiket Nedir | Gümüşhane Lamine Termal Barkod Etiketi | Gümüşhane Termal Etiketler | Gümüşhane Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Gümüşhane lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Gümüşhane lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Gümüşhane lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Gümüşhane lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen gümüşhane etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda gümüşhane termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer gümüşhane etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan gümüşhane lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Gümüşhane termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Gümüşhane lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Gümüşhane etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Gümüşhane lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Gümüşhane lamine termal etiket nedir? Lamine gümüşhane termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel gümüşhane lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gümüşhane lamine etiket, gümüşhane termal etiket, gümüşhane top etiket, gümüşhane ribonsuz baskı, gümüşhane baskılı etiket, gümüşhane renkli termal etiket, gümüşhane lamine termal barkod etiketi, gümüşhane kuşe etiket, gümüşhane termal etiket boyutları, gümüşhane boş etiket, gümüşhane termal etiket fiyatları, gümüşhane lamine etiketler, gümüşhane eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner